Portfolio Racy Mind

Tworzymy strony internetowe i sklepy dla naszych klientów. Zajmujemy się administracją oraz optymalizacją już istniejących portali. Chętnie doradzimy w tym zakresie i zajmiemy się wyceną!

Możemy dokonać rebrandingu Twojej istniejącej marki, lub zbudować nową od podstaw. Począwszy od logo wraz z księgą znaku, przez resztę identyfikacji wizualnej, w skład której wchodzą wizytówki, papier firmowy, rollupy, bannery i grafiki social media.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI
NAJNOWSZYMI REALIZACJAMI PONIŻEJ

Dudek Manufaktura -

Dudek Manufaktura

Dudek manufaktura jest firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją artykułów wystroju wnętrz Klient otrzymał kompletną stronę www, opracowaliśmy teksty, skonfigurowaliśmy płatności, formy dostawy. Zadaniem klientki było tylko wprowadzenie produktów.

Do realizacji tego projektu wykorzystaliśmy Woocommerce. Poza samym sklepem dodaliśmy również blog. Regularne prowadzenie bloga z pewnością zwiększy skuteczność pozycjonowania w Google, co powinno przełożyć się na ilość zakupów.

zobacz projekt
lubelskiewesele.pl - Katalog firm weselnych

lubelskiewesele.pl

Katalog firm weselnych

Lubelskiewesele.pl to serwis z katalogiem firm z branży ślubnej działających na Lubelszczyźnie. Naszym zadaniem było stworzenie projektu graficznego, a następnie jego wdrożenie.

Tworząc serwis wykorzystaliśmy WordPress. W panelu zarządzania stroną przygotowaliśmy formularze do edycji wszelkiej treści serwisu. Żeby dodać nową firmę do katalogu wystarczy uzupełnić kilka pól formularza, co zajmuje raptem kilka minut.

zobacz projekt
Kafelcoffee - Sklep z ręcznie wytwarzanymi naczyniami ceramicznymi

Kafelcoffee

Sklep z ręcznie wytwarzanymi naczyniami ceramicznymi

Kafelcoffee to sklep oferujący ręcznie wytwarzane naczynia ceramiczne. Stworzyliśmy projekt graficzny, a następnie go wdrożyliśmy. Do realizacji wykorzystaliśmy WordPress z WooCommerce.

Kolorystyka serwisu to kolory szarości, czerń oraz biel. Życzeniem klientki był lekki, minimalistyczny projekt. Do ożywienia sklepu wykorzystaliśmy dostarczone przez klientkę zdjęcia.

zobacz projekt
Instal-Dom - Strona firmy zajmującej się instlacjami wewnętrznymi

Instal-Dom

Strona firmy zajmującej się instlacjami wewnętrznymi

Strona www wykonana dla firmy zajmującej się wykonaniem instalacji elektrycznych, systemów klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji.

Strona wykonana z wykorzystaniem WordPress. Projekt graficzny wykonany od podstaw przez nas.

zobacz projekt
opolskibiznes.pl - Katalog firm z powiatu opolskiego

opolskibiznes.pl

Katalog firm z powiatu opolskiego

Portal opolskibiznes.pl jest katalogiem firm z powiatu Opolskiego. W ramach projektu stworzyliśmy logo oraz w pełni działający serwis.

Realizując zlecenie głównym problemem było zachowanie lekkości portalu przy konieczności wyświetlania wielu różnorodnych logotypów. Zdecydowaliśmy się na minimalistyczny design z akcentami czerwieni. Dopełnieniem serwisu są zdjęcia z powiatu opolskiego oraz firm dodanych do katalogu.

zobacz projekt
Calligia - Sklep z papeterią ślubną

Calligia

Sklep z papeterią ślubną

Calligia to sklep oferujący papeterię ślubną. Stworzyliśmy projekt graficzny sklepu, a następnie go wdrożyliśmy. Klientka otrzymała kompletną stronę www, opracowaliśmy teksty, skonfigurowaliśmy płatności, formy dostawy. Zadaniem klientki było tylko wprowadzenie produktów.

Do realizacji tego projektu wykorzystaliśmy Woocommerce. Poza samym sklepem dodaliśmy również blog. Regularne prowadzenie bloga z pewnością zwiększy skuteczność pozycjonowania w Google, co powinno przełożyć się na ilość zakupów.

zobacz projekt

nasze projekty

Lubimy pracować dla naszych klientów,
ale czasem stworzyć coś swojego
to świetna sprawa!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia".
Ustawienia Rozumiem i akceptuję