opinie o nas

Dudekmanufaktura

Współpracę z firmą Racy Mind i Panem Łukaszem Sochą rozpoczęliśmy w 2019 roku bazując na pozytywnych opiniach z jakimi się spotkaliśmy. Po owocnej współpracy sami dołączyliśmy do grona zadowolonych klientów.

Zlecenie dotyczyło stworzenia sklepu internetowego. Zależało nam na stronie łatwej w obsłudze i przyjaznej dla klientów. Mieliśmy ogólną wizję, która dzięki wysokim umiejętnościom Pana Łukasza i jego sugestiom nabrała oczekiwanej przez nas formy. Realizacja projektu przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Dzięki dobremu kontaktowi z Panem Łukaszem, który wykazał się profesjonalizmem na każdym etapie zlecenia, wszystkie nasze problemy i sugestie były szybko rozwiązywane.

Szczerze polecamy firmę Racy Mind za profesjonalizm, terminowość, umiejętność zaproponowania optymalnych rozwiązań oraz doskonały i sympatyczny kontakt.

Zdecydowanie będziemy nadal korzystać z usług Racy Mind.

ZOBACZ DOKUMENT
Calligia

Z pełną odpowiedzialnością chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą Racy Mind Łukasz Socha. Pan Łukasz posiada bardzo dużą wiedzę w zakresie tworzenia stron www. Od początku zlecenia nasza współpraca układa się pomyślnie i bez żadnych nieporozumień. Profesjonalizm jak i zaangażowanie wkładane w wykonywaną pracę dały się wyczuwać na każdym kroku. Firma Racy Mind specjalizuje się w tworzeniu intuicyjnych i estetycznych identyfikacji wizualnych, jego prace są zawsze terminowe. Ponadto zawsze można liczyć na jego fachowe doradztwo i wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu jak i po zakończeniu współpracy.

W związku z powyższym pozostajemy w stałych kontaktach i z przyjemnością rekomendujemy wymienioną firmę jako bardzo solidnego partnera i nie pozostaje nam nic innego jak polecić usługi firmy Racy Mind wszystkim firmom instytucjom i osobom prywatnym poszukującym niezawodnego wykonawcy w zakresie tworzenia i promocji stron internetowych.

ZOBACZ DOKUMENT
Infinitibike

Z firmą Rady Mind Łukasz Socha rozpoczęliśmy współpracę w lutym 2016 roku. Nasza współpraca polegała na stworzeniu funkcjonalnego sklepu internetowego, łatwego w obsłudze zarówno dla klientów jak i dla nas. Podczas współpracy firma Racy Mind pracowała zgodnie z naszymi zaleceniami i ustaleniami, równocześnie proponując od siebie korzystne dla nas rozwiązania. Komunikacja odbywała się na najwyższym poziomie, w błyskawicznym tempie otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nasze wątpliwości. Czas realizacji jak i całość wykonanej pracy była zgodna z wcześniejszymi ustaleniami.

Indywidualne podejście, pełne zaangażowanie i profesjonalizm sprawiają, że współpraca z firmą Racy Mind Łukasz Socha to czysta przyjemność. Każdemu kto ma pomysł na stronę www czy sklep internetowy, a nie wie komu powierzyć jego realizację z czystym sumieniem polecamy RACY MIND ŁUKASZ SOCHA.

ZOBACZ DOKUMENT
Kafelcoffee

Z prawdziwą przyjemnością polecam Państwu firmę RACY MIND ŁUKASZ SOCHA jako profesjonalnego wykonawcę oprogramowania sklepu internetowego. Nasza współpraca obejmowała wdrożenie oprogramowania oraz projektu graficznego sklepu internetowego www.kafelcoffee.pl

Indywidualne podejście, pełne zaangażowania i profesjonalizm sprawiają, że współpraca z firmą RACY MIND ŁUKASZ SOCHA jako znakomitego i pomocnego partnera w kreacji i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań internetowych. Firma zdecydowanie godna polecenia, gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu. Dziękuję serdecznie!

ZOBACZ DOKUMENT
Przychodnia weterynaryjna VETA

Pracę z Panem Łukaszem mogę określić jako „szybko, bezboleśnie i dokładnie”

Wszystkie zmiany, które w trakcie realizacji zostały przez nas proponowane były wprowadzane jeszcze tego samego dnia. Strona została wprowadzona w wyznaczonym terminie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Łukaszem. Jeżeli ponownie będziemy potrzebowali pomocy, na pewno zwrócimy się właśnie do Niego.

ZOBACZ DOKUMENT
INSTAL-DOM

Firma INSTAL-DOM Mirosław Wal niniejszym listem pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą Racy Mind Łukasz Socha, za wysoką jakość świadczonych usług, zaangażowanie i profesjonalne podejście do klienta.

Każda nasza uwaga czy pytanie spotykało się z szybką i rzeczową odpowiedzią. Projekt strony www zrealizowany w połowie czasu jaki był określony w umowie.

Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, dlatego z przyjemnością możemy polecić firmę Racy Mind, wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.

Rekomendujemy Racy Mind Łukasz Socha jako firmę profesjonalną i godną zaufania.

ZOBACZ DOKUMENT
OPOLSKIBIZNES.pl

Firma Racy Mind zaprojektowała i wykonała dla nas lokalny serwis opolskibiznes.pl. Wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, zgodnie z ustaleniami. Projekt został oddany przed terminem wynikającym z umowy.

Wszystkim zainteresowanym polecamy firmę Racy Mind. Projekty są na wysokim poziomie jakości. Kontakt z właścicielem bardzo dobry – wszelkie poprawki były nanoszone sprawnie. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do współpracy i będziemy ją kontynuować w przyszłości.

ZOBACZ DOKUMENT
Bluehill

Z firmą Racy Mind Łukasz Socha współpracujemy od marca 2014 roku. Przez ten czas mieliśmy okazję stworzyć razem kilka stron internetowych dla naszych klientów. Przy każdym projekcie firma Racy Mind wykonywała prace zgodnie z ustaleniami, nie przekraczając przy tym ustalonego terminu. W przypadku pytań i niejasności szybko otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi.

Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Racy Mind Łukasz Socha wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy przy tworzeniu stron www. Oprócz fachowej wiedzy połączonej z kreatywnością i osobistym zaangażowaniem, do każdego projektu podchodzą indywidualnie.

ZOBACZ DOKUMENT
Opinie o Racy Mind Opinie o Racy Mind
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia".
Ustawienia Rozumiem i akceptuję