Rebranding Racy Mind

18 grudnia 2019

Po kilku latach działalności postanowiłem odświeżyć markę Racy Mind i zmienić sposób komunikacji. Strona oraz treści przybrały nieco humorystyczną formę. Skąd ta zmiana?

Nowa strona Racy Mind

Graika pochodzi z freepik.com

Racy Mind nigdy nie był i raczej nie będzie dużą firmą o korporacyjnym charakterze. Uznałem, że sztywny, oficjalny charakter treści pasujący do tego typu firm u mnie się nie sprawdzi. Racy Mind to mała grupa fachowców skupiająca się na tworzeniu stron internetowych i identyfikacji wizualnej. Nie zajmujemy się pozycjonowaniem, reklamami ani obsługą social media. W zamian za to tworzymy nowoczesne strony www, zoptymalizowane pod wyszukiwarki i użytkownika.

Po drugie, cenię szczerość. Przeglądając strony konkurencji rzucały mi się w oczy teksty w stylu: Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem albo Robimy najtaniej i najlepsze strony! Typowy bełkot początkującego marketingowca. Kto to czyta? Postanowiłem takie teksty ograniczyć do minimum. Wolę jasno wypisać co oferujemy naszym klientom, a zamiast pisać jacy jesteśmy super pokazuję prawdziwe opinie klientów, które poświadczyli składając swój podpis na dokumencie.

Postanowiłem również wrócić do pisania bloga. Będą pojawiać się na nim tematy związane ze stronami www, marketingiem internetowym. Będziemy tworzyć posty o tym, na czym się znamy.

Mam nadzieję, że nowa forma Racy Mind przypadnie Wam do gustu 🙂

Pozdrawiam,
Łukasz Socha